Cvičení Na Hubnutí

Zkuste ze začátku hubnout cvičením. Domácí účinné cviky na hubnutí, které nestojí mnoho námahy.

10 největších mýtů o hubnutí

Léta jsem se snažila zhubnout a utratila za to desítky tisíc. Stovky a možná tisíce hodin jsem propotila cvičením. Vyzkoušela přes 10 druhů diet a hladovek. Brala desítky „zázračných“ potravinových doplňků. A výsledek? To co jsem shodila jsem po týdnu nabrala zpátky. Mnohdy o několik kilo více, než před hubnoucím programem. Říkala jsem si, že nejsem dost silná. A také, že zhubnout některým lidem prostě není souzeno, asi že je to prostě v genech.

Chci pokračovat ve čtení …

Piloxing se stává novým hitem

Opětovně se hlásíme se svou pravidelnou osvětou napříč fitness centry. Pokud patříte mezi zastánce nebo aktivní nadšence jakéhokoliv fit sportu pro udržení tělesné kondice a duševního zdraví, tak nám věnujte několik následujících minut. Určitě se zajímáte o všechny novinky, které zrovna nastavují trend a aktuální pohled na celosvětovou fitness scénu. Velice často se nového směru chytne několik celebrit a následně se z nové metody, či cvičební pomůcky stane hit na spousty let dopředu.

Tentokrát tomu není jinak. Hollywoodské hvězdy a další slavné osobnosti se našli v piloxingu, což je žhavá novinka, která nyní vstupuje i do českých fitness center. Již celou řadu měsíců nazpět jde o velice oblíbenou sportovní aktivitu po celém světě. Česká republika samozřejmě nemůže být po zadu a umožňuje i tuzemským zájemcům vstoupit do nové éry cvičení skrze specifické lekce.

Chci pokračovat ve čtení …

Hubneme s rozumem

V Česku se objevil netradiční způsob hubnutí, který přivádí ženy ke štestí. Jedná se totiž o video trénink díky němuž ženy dosáhnou vysněné váhy a postavu si můžou vytvarovat do ideálních rysů. Žádné super zázračné diety a magické pilulky na hubnutí, ženy dosáhnou ideální postavy pomocí cvičení.
Za celým projektem s názvem Hubnutí Hrou stojí Lucka, která si vším dříve prošla. A právě proto, že zjistila jak velmi těžké je opravdu zhubnout a následně cílový stav udržet, rozhodla se pomoci ostatním ženám ke štěstí právě skrze sdílení znalostí, které za léta praxe načerpala. Vyzkoušela vše nejdříve v testovací fázi na svých kamarádkách a až si byla 100% jistá, že ženy dosáhnou chtěných výsledků, rozhodla se to tajemství odhalit veřejnosti právě formou praktického video-tréninku, aby se mohl dostat opravdu všem, kdo se sebou chce něco udělat a změnit svůj život.

Chci pokračovat ve čtení …

Domácí fitness, díl 2. – Výběr rotopedu a ergometru

Jakmile dospějete do fáze, kdy jste se rozhodli, že začnete s domácím fitness posilováním, tak máte napůl vyhráno. První krok je totiž ze všeho nejtěžší. Nalézt v sobě odhodlání a touhu po zdravějším životním stylu není úplně nejlehčí a většinou se k němu lidé schylují až v momentech, kdy je něco trápí. Pokud vás z nějakého ohledu zaujal rotoped, tak věnujte následujícím řádkům několik málo minut a dozvíte se, jak tento stroj pořídit, aby odpovídal vašim individuálním potřebám. Rovněž si povíme rozdíl mezi ním a ergometrem.

Chci pokračovat ve čtení …

Chci dělat fitness, ale jsem těhotná

Jste těhotná? Gratulujeme a zároveň přejeme hodně zdraví a mnoho příjemných dnů s vaším
miminkem, které určitě už teď samou nedočkavostí občasně kopne do vašeho bříška a zkouší
nalézt cestičku ven. Je pravdou, že těhotenství sebou přináší velké sebezapření v mnoha
ohledech, ale to neznamená, že se musíte vzdát všeho, co vás dříve bavilo.

Věčně omílané téma, které se dotýká fitness cvičení a gravidních žen, je doposud tak trochu
ožehavým námětem k diskusi. Proč však necvičit? Těhotenství je stav, kdy se lidský
organismus dostává do velké přeměny.

Chci pokračovat ve čtení …

Domácí fitness, díl 1. začínáme s posilováním doma

Nezáleží na tom, jestli jste se rozhodli kvůli své postavě, zdraví, nebo pro udržení stávající
kondice. Cvičení v jakékoliv podobě přináší úlevu od stresu, podráždění a navíc vám pročistí
vaší mysl. Velice mnoho zájemců o zdravější způsob života si stěžuje, že díky pracovnímu
nasazení nemají šanci ani možnost docházet do posiloven, či fitness center. Ti další je
zase postrádají ve své blízkosti a ty nejbližší se nachází ve vzdálených městech. Ať už
jsou vaše důvodu sebevážnější, všechno má své ideální řešení. Dokonce i vaše postava se může
formovat do požadovaných tvarů, a to bez většího násilí, či nátlaku.

Chci pokračovat ve čtení …

Je Zumba cvičení nebo tanec?

Pokud se pokusíme nalézt poslední hit v oblasti fitness a tancování, tak nesmíme opomenout na tolik opěvovanou Zumbu. Jde o tradiční jihoamerická rytmus, který byl poupraven do celosvětového měřítka. Dnes znají Zumbu i malé děti a své úspěchy slaví dokonce mezi seniory. Jde o poslední větší módní výstřelek z oblasti fitness center, které její lekce pořádají po celém území České republiky. V místech, kde tyto centra nejsou k dispozici si bohatě vystačí s lektorem a sálem v kulturním domě. Zumba je specifická svou otevřeností.

Chci pokračovat ve čtení …