Domácí hubnutí pomocí kavitace

Chcete zhubnout? Přemýšlíte o kavitaci, liposukci či jiném zákroku, ale stále se nemůžete rozhoupat a nechce se vám do salonu? Hubněte z pohodlí vašeho domova díky přístroji QE Subsonic pro domácí ultrazvukovou kavitaci!
Kavitace, tedy liposukce bez řezání, je rychlá, bezbolestná a účinná. Možná také proto se těší vzrůstající oblibě. Není to sen? Zajít si před divadlem na manikúru, ke kadeřníkovi, na liposukci… To by tak bylo. Technologie ale pokročila nejenom v mobilech a PC, ale i zdravotnictví a kosmetice. Proč by mnohé salony na ultrazvukovou liposukci poskytovali garanci BEZ VÝSLEDKU NEPLATÍŠ? A co víc, liposukce ultrazvukem nemá jojo efekt.
Kavitační přístroj odbourává tělesný tuk, dokáže účinně bojovat s celulitidou, zpevňuje pokožku a vyhlazuje ji. Kombinace kavitace a IR LED terapie zpomaluje stárnutí kožních buněk a urychluje proces jejich regenerace.


Ultrazvukový kavitační přístroj – QE Subsonic

Ultrazvukový kavitační přístroj – QE Subsonic

Ultrazvukový kavitační přístroj – QE Subsonic

Přístroj QE Subsonic vytvaruje problémové partie, vypne kůži a tělo se tak stane atraktivnějším. V místě působení dojde k omlazení a regeneraci pokožky a zároveň k vytvarování postavy. Funguje na principu urychlení metabolismu a krevního oběhu v místě aplikace, kde se provádí bezbolestná liposukce (břicho, boky, stehna, lýtka). Výhodou využití tohoto přístroje je možnost užit ho kdykoliv a v soukromí a pohodlí Vašeho domova.

 

Funkce ultrazvukového přístroje:

  • Mikroproudová terapie – použití EMS
  • Terapie teplem
  • Použití ultrazvuku
  • Integrovaný efekt pro redukci váhy – docílení požadovaného efektu = infračervené záření + ultrazvukové vibrace + EMS

  Jak na domácí kavitaci? – klikni zde

Post Navigation