Tag Archives: Hubnutí

Chcete vědět tajemství dokonalé postavy

Chcete mít dokonalou postavu, kterou vám bude každá závidět? Máme pro vás tip, jak na to. Ale autorkou rady nejsem já. Vlastně jsem ho dostala od kamarádky, která měla vždy
problémy s její postavou. Nelíbily se jí širší boky, vypouklé bříško a pomerančová kůže na
zadečku jí také zrovna nepřidala na sebevědomí. Jenže jak z toho ven? Televizní a časopisové diety nefungovaly. Jen krátkodobě ztratila na váze, ale kila se brzy zase vrátila.
Po delší době, kdy vyzkoušela další „zaručenou dietu“, se naštvala a od podlahy změnila svůj
přístup. Začala pravidelně jíst, dodržovala pitný režim a začala se hýbat. A najednou to šlo.
Jenže ne dostatečně rychle. A objevila jedno tajemství.

Chci pokračovat ve čtení …

Hubneme do plavek

Za oknem máme slunko, takže se dá očekávat, že s přáteli vyrazíte k vodě. Moc se vám ale
nebude chtít, že? Po tuhé zimě a chladném jaru nemáte zrovna ideální postavu, když jste
vyjídali ledničku od rána do večera. Jenže jak pořádně zformovat svoji postavu a zbavit se
přebytečných tuků? Pojďme se na to podívat…

Základem je změnit jídelníček – nemusíte držet diety, stačí se jen více zamyslet nad tím, co
jíte. Předně se zbavte tzv. junk food – slané oříšky, chipsy, mražené pizzy, sladkosti atd.
Tím výrazně omezíte příjem špatných látek, které vaší váze (a hlavně vašemu zdraví)
rozhodně nepomohou. Zařaďte do jídelníčku více zeleniny. A hlavně, ještě jednou zopakuji :

Chci pokračovat ve čtení …

Dvacet jednoduchých způsobů jak zhubnout – 2. díl

A máme tu další pokračování seriálu o zdravém hubnutí. V minulém díle jsme se seznámili jak správně používat potraviny správně jíst.

Chci pokračovat ve čtení …

Dvacet jednoduchých způsobů jak zhubnout – 1. díl

Hubnutí může být složité a mnoho diet a plánů, jak shodit přebytečná kila jsou odpuzující, nehumánní a často velmi drahé. Nicméně i malé změny dokážou zázraky a tady jsou ty nejjednodušší způsoby jak zdravě shodit přebytečná kila. Pamatujte, že čím více rad uvedených níže si vezmete k srdci, tím snazší pro vás bude shodit přebytečné kilogramy. Hlavní myšlenkou celkového dietního plánu je vysoký výdej kalorií zároveň s nízkým příjmem.

Chci pokračovat ve čtení …

Hubneme s rozumem

V Česku se objevil netradiční způsob hubnutí, který přivádí ženy ke štestí. Jedná se totiž o video trénink díky němuž ženy dosáhnou vysněné váhy a postavu si můžou vytvarovat do ideálních rysů. Žádné super zázračné diety a magické pilulky na hubnutí, ženy dosáhnou ideální postavy pomocí cvičení.
Za celým projektem s názvem Hubnutí Hrou stojí Lucka, která si vším dříve prošla. A právě proto, že zjistila jak velmi těžké je opravdu zhubnout a následně cílový stav udržet, rozhodla se pomoci ostatním ženám ke štěstí právě skrze sdílení znalostí, které za léta praxe načerpala. Vyzkoušela vše nejdříve v testovací fázi na svých kamarádkách a až si byla 100% jistá, že ženy dosáhnou chtěných výsledků, rozhodla se to tajemství odhalit veřejnosti právě formou praktického video-tréninku, aby se mohl dostat opravdu všem, kdo se sebou chce něco udělat a změnit svůj život.

Chci pokračovat ve čtení …

I ženy s nadváhou chtějí být in

Líbit se, nosit hezké, vkusné a moderní oblečení, ve kterém by se cítila příjemně, to je sen každé ženy, baculky nevyjímaje. Můžete si říci, že to není žádný problém, v dnešní bohaté nabídce obchodů si jistě vybere každá žena. To je však zásadní omyl. Ženy a dívky s velikostí od 46 výše přesně vědí, o čem je řeč. Češi jsou druhý nejtlustší národ Evropy, podle statistik je více než polovina příslušnic něžného pohlaví obézní nebo má nadváhu. Podle nabídky konfekčního oblečení byste to však nepoznali.

Chci pokračovat ve čtení …