Jak to chodí ve výživové poradně NATURHOUSE?

Během Vašeho hubnutí s NATURHOUSE budete docházet ke svému výživovému poradci nejlépe každý týden. Během těchto setkání se s Vaším osobním dietologem podělíte o své dojmy, pocity a úspěchy. Dietolog tak bude moci snadněji sledovat Vaše pokroky a dle nich přizpůsobit dietní vzorce, aby Vaše hubnutí bylo maximálně efektivní.

Co mohu očekávat od výživového poradce – dietologa?

Jednotlivá sezení nejsou nijak časově náročná. První návštěva obvykle trvá 30 minut, druhá a každá další 15 minut. Nutriční poradce s Vámi probere Váš zdravotní stav a zanalyzuje příčiny stravovacích poruch. Dále Vám provede bioimpedanční analýzu. Jedná se o vážení na speciální váze naboso, která pomocí lehkých elektrických impulzů zjistí složení Vašeho těla. Impulzy nejsou pro tělo škodlivé a nemají vliv na žádné tělesné funkce.

Dle výsledků bioimpedančního měření, zdravotního stravu a stravovacích návyků Vám výživový poradce stanoví jídelníček na míru Vašich potřeb. Celý proces probíhá v příjemném, čistém prostředí a přátelské atmosféře.

3 kroky ke štíhlé postavě

Aby byla dieta a její redukční efekt maximální, sestaví Vám výživový poradce jídelníček na míru Vašich individuálních potřeb, doporučí Vám lehký pohyb a naše exkluzivní produkty vyrobené na bázi výtažků z bylin, ovoce a zeleniny. Všechny výrobky mají certifikáty Státního zdravotního ústavu a jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví. Naše unikátní produkty jsou vyvíjeny a vyráběny ve vlastních evropských laboratořích HOUSEDIET a KILUVA a jsou k dostání pouze ve výživových poradnách NATURHOUSE.

S námi nejen zhubnete, ale budete schopni si novou váhu udržet. Navíc na sobě zpozorujete viditelné výsledky od 1. týdne hubnutí.

Post Navigation