Jídelníček Na Hubnutí

Chcete vědět tajemství dokonalé postavy

Chcete mít dokonalou postavu, kterou vám bude každá závidět? Máme pro vás tip, jak na to. Ale autorkou rady nejsem já. Vlastně jsem ho dostala od kamarádky, která měla vždy
problémy s její postavou. Nelíbily se jí širší boky, vypouklé bříško a pomerančová kůže na
zadečku jí také zrovna nepřidala na sebevědomí. Jenže jak z toho ven? Televizní a časopisové diety nefungovaly. Jen krátkodobě ztratila na váze, ale kila se brzy zase vrátila.
Po delší době, kdy vyzkoušela další „zaručenou dietu“, se naštvala a od podlahy změnila svůj
přístup. Začala pravidelně jíst, dodržovala pitný režim a začala se hýbat. A najednou to šlo.
Jenže ne dostatečně rychle. A objevila jedno tajemství.

Chci pokračovat ve čtení …

Zelená káva – hubněte s přírodou

Přebytečná kila, obezita a společně s tím spojené zdravotní komplikace. Moderní společnost posouvá životosprávu na druhou kolej a v důsledku se v bezpočtu magazínů a televizních spotů objevují lákavé reklamy na doslova zázračné pilulky na hubnutí. Máte v plánu zhubnout nebo na hubnutí aktivně pracujete? Hledáte vhodný podpůrný prostředek, který vám usnadní cestu za vytouženým cílem? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, tak by vás mohla zajímat zelená káva.

Aktuální hit z poslední doby v podobě malých tobolek. Nutno podotknout, že máme pro všechny naivní zájemce špatnou správu. Pouhé polykání zelené kávy z vás dívku nebo muže z plakátu za žádných okolností neudělají, ale i tak se na celém světě objevují kladné ohlasy ve spojení s pravidelným užíváním zelené kávy. Jde o efektivní způsob, jak napomoct spalovat tuky na nejkomplikovanějších partiích. Pojďme si však zelenou kávu představit ze všech možných úhlů pohledu a vnesme si do světa hubnutí skrze zázračné preparáty trochu osvěty.

Chci pokračovat ve čtení …

Jak zvýšit pocit sytosti bez zvyšování příjmu jídla

Mnoho lidí držících diety si myslí, že potřebují jíst méně. Nicméně to se snadněji řekne než udělá, pokud cítíte hlad po celý den. Pokud máte hlad, je obtížnější se soustředit, práce je mnohem těžší a navíc to vede k přejídání, i záchvatovitému typu chování. Takže, co můžete udělat pro odstranění hladu, zatímco stále méně jíte a hubnete?

Chci pokračovat ve čtení …

Obilné klíčky

Obilné klíčky jsou fajn

Jste maminky po porodu a nemůžete se zbavit přebytečných kil, nabraných v období těhotenství a kojení? Zmítáte se ve stresových situacích, které nastanou okamžitě, jakmile stanete před šatníkem a připravujete se na procházku nebo do společnosti? Pohled do zrcadla, to je snad ta největší katastrofa! Nemůžete za každou cenu zhubnout? Cvičení vás nebaví, protože vám chybybí vytrvalost? Polykat drahé pilutky a mazat se drahými krémy už vás taky přešlo? Vyzkoušejte obilné klíčky, které jsou malým zázrakem pro všechny ztracené duše, co se chtějí zbavit svého tuku!

Chci pokračovat ve čtení …