O Hubnutí

Kurz Zhubněte Online

Kurz připravila výživová poradkyně, která se touto problematikou profesionálně zabývá již 12 let.
Věříme, že kurz bude výjimečným projektem, který mnoha lidem pomůže zlepšit zdraví, zvýšit vitalitu a zbavit se nadváhy. Cílem kurzu je předat lidem takové informace, aby byli schopni upravit si jídelníček a životní styl takovým způsobem, aby dokázali snížit váhu a dlouhodobě, bez jojo efektu, tento stav udržet.
Kurz je praktickou aplikací práce výživového poradce, který je lidem průvodcem na jejich cestě za změnou.

Chci pokračovat ve čtení …

Pryč s pomerančovou kůží

Zbavte se celulitidy účinně a rychle

Také se vám nelíbí pomerančová kůže, kterou máte na zadečku? Taky jsem ji nesnášela! Kdo by mohl mít dobrou náladu a vysoké sebevědomí když ví, že jeho tělo není dokonalé!
Rozhodla jsem se s celulitidou zatočit. Změnila jsem jídelníček (zbavila jsem se tzv. junk food
a začala jsem pravidelně jíst), chodím 3x týdně sportovat a dodržuji pitný režim, který jsem si
nastavila.
Nejspíše si říkáte, že tohle děláte taky a stejně se výsledky dostavují velice pomalu. Máte
pravdu. Neřekla jsem vám vše. Mám menší tajemství. Nejsem na to hrdá, ale musela jsem si
pomoci.

Chci pokračovat ve čtení …

Hubneme do plavek

Za oknem máme slunko, takže se dá očekávat, že s přáteli vyrazíte k vodě. Moc se vám ale
nebude chtít, že? Po tuhé zimě a chladném jaru nemáte zrovna ideální postavu, když jste
vyjídali ledničku od rána do večera. Jenže jak pořádně zformovat svoji postavu a zbavit se
přebytečných tuků? Pojďme se na to podívat…

Základem je změnit jídelníček – nemusíte držet diety, stačí se jen více zamyslet nad tím, co
jíte. Předně se zbavte tzv. junk food – slané oříšky, chipsy, mražené pizzy, sladkosti atd.
Tím výrazně omezíte příjem špatných látek, které vaší váze (a hlavně vašemu zdraví)
rozhodně nepomohou. Zařaďte do jídelníčku více zeleniny. A hlavně, ještě jednou zopakuji :

Chci pokračovat ve čtení …

Zhubněte bez jojo efektu

Kolik z nás si nejednou řeklo: „Jsem příliš tlustá/ý. Musím se sebou něco udělat.“ Určitě je nás víc. Spoustě lidem se ovšem nepovede docílit své ideální váhy a postavy. Proto jsem se rozhodla umístit sem takový malý návod nebo chcete-li doporučení. Ihned na začátku Vás musím upozornit, že jakékoliv prášky na hubnutí ani diety nejsou účinné. Možná zaberou krátkodobě, ale vždy se dostaví tzv. jojo efekt. Krom toho v práškách je prakticky vždy chemie, která zanáší organismus. Dokonce, i když je na obalu napsáno, že jde o přírodní extrakt bez chemie, tak nikdy nemáte jistotu, že jde o přírodní produkt. A pokud působí, musíte je brát pořád, abyste opět nezačaly přibírat. Tím však můžete svému tělu škodit víc, než si myslíte. Není vše, jak se zdá.

Chci pokračovat ve čtení …

I ženy s nadváhou chtějí být in

Líbit se, nosit hezké, vkusné a moderní oblečení, ve kterém by se cítila příjemně, to je sen každé ženy, baculky nevyjímaje. Můžete si říci, že to není žádný problém, v dnešní bohaté nabídce obchodů si jistě vybere každá žena. To je však zásadní omyl. Ženy a dívky s velikostí od 46 výše přesně vědí, o čem je řeč. Češi jsou druhý nejtlustší národ Evropy, podle statistik je více než polovina příslušnic něžného pohlaví obézní nebo má nadváhu. Podle nabídky konfekčního oblečení byste to však nepoznali.

Chci pokračovat ve čtení …

10 způsobů, jak nejrychleji zhubnout

Jíst méně kalorií a zpracovávat je, to je nejlepší způsob, jak zhubnout. Ale pokud to již děláte a rádi byste zhubli rychleji, mohou Vám tyto rady pomoci získat rychlejší výsledky.

Chci pokračovat ve čtení …

Jak zhubnout 14 kilo, 7 kroků k úspěchu

Ztráta 14 kilo se může jevit jako skličující úkol, ale pokud dáte si čas vytvořit si zdravé návyky a tvrdě pracovat, je to také dosažitelný cíl. Pro ty, kteří trpí nadváhou nebo obezitou může ztráta 14 kilo znamenat zlepšení zdraví, vytvoření si většího sebevědomí, zvýšení fyzické kondice a zlepšení celkové kvality života.
Mnohé diety nebo cvičební programy slibují zhubnutí 14 kilo v nereálně krátkém časovém horizontu, ale ztratit váhu zdravým způsobem a dlouhodobě můžete vyzkoušet na základě jednoduchých tipů níže.

Chci pokračovat ve čtení …

Jak minimalizovat výskyt celulitidy s dietou a cvičením

Bohužel celulitida postihuje většinu žen, a je do značné míry ovlivněna hormony, genetikou a věkem, z nichž všechny jsou mimo naši kontrolu. Tato věc, která je mnohem častější u žen než u mužů, je způsobena tím, že se tukové usazeniny drtí mezi silnými kolagenními vlákny, které jsou připojeny ke svalu, což vede k zapouštěcímu efektu pomerančové kůry. Celulitida není omezena na ženy s nadváhou, může být i u velmi hubených žen.
Existuje mnoho krémů, ošetření, diet a cvičebních programů, které tvrdí, že sníží celulitidu nebo zlepší vzhled, ale jen málo z těchto úprav má vědecký důkaz na podporu, a ženy by se měly mít na pozoru před utrácením velkých sum peněz na léčbu, které se pravděpodobně neukáže jako úspěšná.

Chci pokračovat ve čtení …