Tag Archives: Postava

3 důvody, proč hubnout s podporou Naturhouse

Asi jste také zkoušeli „zaručené“ recepty, jak zhubnout. Na chvíli jste možná i nějaká ta kila odložili, ale v momentě, kdy jste se vrátili k běžné stravě, jste opět vše nabrali zpět a možná i s nějakým bonusem navíc. A v tomto duchu se vaše pokusy o hubnutí mohly opakovat i několikrát. Pokud si přejete zhubnout jednou pro vždy, je lepší obrátit se na skutečné odborníky, kteří již pomohli více než 90.000 Čechů a Češek zhubnout trvale bez jo-jo efektu. „Minulý rok jsme si dělali průzkum u naší klientely a z něj vzešlo, že lidé s námi hubnou především proto, že mají oporu ve svém výživovém poradci,“ říká Věra Burešová, hlavní dietoložka NATURHOUSE a dodává: „Z výzkumu dále vyplynulo, že naši klienti hubnou proto, aby se stali atraktivnějšími pro sebe a své okolí a zmírnili zdravotní problémy, které z nadváhy a obezity pramení.“

Chci pokračovat ve čtení …

Zelená káva – hubněte s přírodou

Přebytečná kila, obezita a společně s tím spojené zdravotní komplikace. Moderní společnost posouvá životosprávu na druhou kolej a v důsledku se v bezpočtu magazínů a televizních spotů objevují lákavé reklamy na doslova zázračné pilulky na hubnutí. Máte v plánu zhubnout nebo na hubnutí aktivně pracujete? Hledáte vhodný podpůrný prostředek, který vám usnadní cestu za vytouženým cílem? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, tak by vás mohla zajímat zelená káva.

Aktuální hit z poslední doby v podobě malých tobolek. Nutno podotknout, že máme pro všechny naivní zájemce špatnou správu. Pouhé polykání zelené kávy z vás dívku nebo muže z plakátu za žádných okolností neudělají, ale i tak se na celém světě objevují kladné ohlasy ve spojení s pravidelným užíváním zelené kávy. Jde o efektivní způsob, jak napomoct spalovat tuky na nejkomplikovanějších partiích. Pojďme si však zelenou kávu představit ze všech možných úhlů pohledu a vnesme si do světa hubnutí skrze zázračné preparáty trochu osvěty.

Chci pokračovat ve čtení …

Domácí fitness, díl 1. začínáme s posilováním doma

Nezáleží na tom, jestli jste se rozhodli kvůli své postavě, zdraví, nebo pro udržení stávající
kondice. Cvičení v jakékoliv podobě přináší úlevu od stresu, podráždění a navíc vám pročistí
vaší mysl. Velice mnoho zájemců o zdravější způsob života si stěžuje, že díky pracovnímu
nasazení nemají šanci ani možnost docházet do posiloven, či fitness center. Ti další je
zase postrádají ve své blízkosti a ty nejbližší se nachází ve vzdálených městech. Ať už
jsou vaše důvodu sebevážnější, všechno má své ideální řešení. Dokonce i vaše postava se může
formovat do požadovaných tvarů, a to bez většího násilí, či nátlaku.

Chci pokračovat ve čtení …