Zdravé Hubnutí

10 největších mýtů o hubnutí

Léta jsem se snažila zhubnout a utratila za to desítky tisíc. Stovky a možná tisíce hodin jsem propotila cvičením. Vyzkoušela přes 10 druhů diet a hladovek. Brala desítky „zázračných“ potravinových doplňků. A výsledek? To co jsem shodila jsem po týdnu nabrala zpátky. Mnohdy o několik kilo více, než před hubnoucím programem. Říkala jsem si, že nejsem dost silná. A také, že zhubnout některým lidem prostě není souzeno, asi že je to prostě v genech.

Chci pokračovat ve čtení …

Chcete vědět tajemství dokonalé postavy

Chcete mít dokonalou postavu, kterou vám bude každá závidět? Máme pro vás tip, jak na to. Ale autorkou rady nejsem já. Vlastně jsem ho dostala od kamarádky, která měla vždy
problémy s její postavou. Nelíbily se jí širší boky, vypouklé bříško a pomerančová kůže na
zadečku jí také zrovna nepřidala na sebevědomí. Jenže jak z toho ven? Televizní a časopisové diety nefungovaly. Jen krátkodobě ztratila na váze, ale kila se brzy zase vrátila.
Po delší době, kdy vyzkoušela další „zaručenou dietu“, se naštvala a od podlahy změnila svůj
přístup. Začala pravidelně jíst, dodržovala pitný režim a začala se hýbat. A najednou to šlo.
Jenže ne dostatečně rychle. A objevila jedno tajemství.

Chci pokračovat ve čtení …

Jak to chodí ve výživové poradně NATURHOUSE?

Během Vašeho hubnutí s NATURHOUSE budete docházet ke svému výživovému poradci nejlépe každý týden. Během těchto setkání se s Vaším osobním dietologem podělíte o své dojmy, pocity a úspěchy. Dietolog tak bude moci snadněji sledovat Vaše pokroky a dle nich přizpůsobit dietní vzorce, aby Vaše hubnutí bylo maximálně efektivní.

Chci pokračovat ve čtení …

Hubněte pomocí mobilu

Začít s hubnutím většinou nebývá takový problém. Začneme se hlídat, počítat kalorie, opravdu se snažíme, pravidelně cvičíme, ručička na váze se pomaloučku začíná otáčet doleva a všechno se vyvíjí ideálně. Ovšem jak dlouho nám tato snaha vydrží? Stačí málo, aby náš plán zase selhal. Vždyť koho by bavilo několik měsíců počítat kalorie u každého jídla, sčítat a zapisovat si je do tabulky?

Chci pokračovat ve čtení …

Jak jde dohromady alkohol a hubnutí?

Léto je v plném proudu, a programy mnohých z nás jsou tak plné zahradního grilování i protančených večerů na diskotékách a hudebních festivalech. Prvé se však většinou neobejde bez dobře vychlazeného piva, druhé zas bez sladkých koktejlů či něčeho ostřejšího. Pravidelné jarní „hubnutí do plavek“ se při tomto pohledu jeví jako zmařené. Anebo tomu tak nemusí být? Na to se podíváme v následujícím článku.

Chci pokračovat ve čtení …

Domácí hubnutí pomocí kavitace

Chcete zhubnout? Přemýšlíte o kavitaci, liposukci či jiném zákroku, ale stále se nemůžete rozhoupat a nechce se vám do salonu? Hubněte z pohodlí vašeho domova díky přístroji QE Subsonic pro domácí ultrazvukovou kavitaci!
Kavitace, tedy liposukce bez řezání, je rychlá, bezbolestná a účinná. Možná také proto se těší vzrůstající oblibě. Není to sen? Zajít si před divadlem na manikúru, ke kadeřníkovi, na liposukci… To by tak bylo. Technologie ale pokročila nejenom v mobilech a PC, ale i zdravotnictví a kosmetice. Proč by mnohé salony na ultrazvukovou liposukci poskytovali garanci BEZ VÝSLEDKU NEPLATÍŠ? A co víc, liposukce ultrazvukem nemá jojo efekt.
Kavitační přístroj odbourává tělesný tuk, dokáže účinně bojovat s celulitidou, zpevňuje pokožku a vyhlazuje ji. Kombinace kavitace a IR LED terapie zpomaluje stárnutí kožních buněk a urychluje proces jejich regenerace.

Chci pokračovat ve čtení …

3 důvody, proč hubnout s podporou Naturhouse

Asi jste také zkoušeli „zaručené“ recepty, jak zhubnout. Na chvíli jste možná i nějaká ta kila odložili, ale v momentě, kdy jste se vrátili k běžné stravě, jste opět vše nabrali zpět a možná i s nějakým bonusem navíc. A v tomto duchu se vaše pokusy o hubnutí mohly opakovat i několikrát. Pokud si přejete zhubnout jednou pro vždy, je lepší obrátit se na skutečné odborníky, kteří již pomohli více než 90.000 Čechů a Češek zhubnout trvale bez jo-jo efektu. „Minulý rok jsme si dělali průzkum u naší klientely a z něj vzešlo, že lidé s námi hubnou především proto, že mají oporu ve svém výživovém poradci,“ říká Věra Burešová, hlavní dietoložka NATURHOUSE a dodává: „Z výzkumu dále vyplynulo, že naši klienti hubnou proto, aby se stali atraktivnějšími pro sebe a své okolí a zmírnili zdravotní problémy, které z nadváhy a obezity pramení.“

Chci pokračovat ve čtení …

Dvacet jednoduchých způsobů jak zhubnout – 2. díl

A máme tu další pokračování seriálu o zdravém hubnutí. V minulém díle jsme se seznámili jak správně používat potraviny správně jíst.

Chci pokračovat ve čtení …