Zelená káva – hubněte s přírodou

Přebytečná kila, obezita a společně s tím spojené zdravotní komplikace. Moderní společnost posouvá životosprávu na druhou kolej a v důsledku se v bezpočtu magazínů a televizních spotů objevují lákavé reklamy na doslova zázračné pilulky na hubnutí. Máte v plánu zhubnout nebo na hubnutí aktivně pracujete? Hledáte vhodný podpůrný prostředek, který vám usnadní cestu za vytouženým cílem? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, tak by vás mohla zajímat zelená káva.

Aktuální hit z poslední doby v podobě malých tobolek. Nutno podotknout, že máme pro všechny naivní zájemce špatnou správu. Pouhé polykání zelené kávy z vás dívku nebo muže z plakátu za žádných okolností neudělají, ale i tak se na celém světě objevují kladné ohlasy ve spojení s pravidelným užíváním zelené kávy. Jde o efektivní způsob, jak napomoct spalovat tuky na nejkomplikovanějších partiích. Pojďme si však zelenou kávu představit ze všech možných úhlů pohledu a vnesme si do světa hubnutí skrze zázračné preparáty trochu osvěty.


Zelená káva za vás nezhubne

Pokud se rozhodnete se svým životním stylem něco dělat a hlavním hnacím motorem je radikální snížení váhy, je zelená káva skvělým podpůrným prostředkem. Nesmíte upadnout do mlhavého oparu, že by snad popíjení extraktu ze zelené kávy nebo pravidelný přísun tobolek stačil na redukci vaší váhy. Zvedněte se a vyrazte do fitka, začněte běhat, plavat nebo sportovat. Vytvořte si ideální jídelníček, který se bude skládat z 80% z rostlinné stravy a k tomu si objednejte zelenou kávu. Pokud se budete držet těchto tří zásad, není problém shodit během měsíce deklarovaných 5-8 kilo. Nejdůležitější je u těchto změn setrvat na trvalo. V opačném případě hrozí velice nepříjemný JOJO efekt.

Zelená káva odvodňuje

Jedním z vedlejších příznaků pravidelného užívání zelené kávy je odvodňování lidského organismu. Jde tedy o skvělou očistu skrze ledviny, které napomáhají vylučovat škodlivé látky. Zde se však objevuje kámen úrazu. V civilizovaném světě, kde je voda naprosto normální součástí našich životů bez jakýchkoliv problémů s dostupností, lidé trpí mírnou dehydratací. Podle statistik pijeme až tehdy, když máme opravdu žízeň, což je už pozdě a tělo se tímto pocitem dožaduje zavlažení. S konzumací zelené kávy se musíte naučit i navýšit příjem tekutin a nezapomínat na její dostatečný přísun.

Zelená vs hnědá

Zelená káva je oproti své kolegyni v hnědém hávu o mnoho lepší. Zelená káva se nepraží, tudíž si zachovává všechny prospěšné látky v přírodním, nezměněném stavu. Jde tedy o ideální spalovač tuků číslo jedna. V zelené kávě se díky absolutní absence zásahu lidské úpravy zachoval o mnoho vyšší podíl kyseliny chlorogonové. Tato látka je přímo zodpovědná za postupný pokles hladiny krevního cukru a tím se odbourává přebytečný tuk v problémových partiích. Zelená káva je po právu řazena mezi přírodní spalovače tuku jako je ananas nebo zelený čaj.

Svou roli hraje i psychika

Zelená káva spotřebitelům přináší nové obzory. Jejím objednáním se nepřímo zavazujete ke změně životního stylu. Za pomocí navýšení pohybové aktivity a změně jídelníčku se dají udělat naprosto stejně kvalitní výsledky. Zelená káva je jen malým pomocníkem a psychickou berličkou, která vám pomůže u změny životního stylu vytrvat. Vydržte to alespoň měsíc nebo rovnou dva a sami uvidíte, že se vaše váha pohne směrem dolu a spolu s tukovými polštářky vymizí i celá řada zdravotních neduhů.

Objednejte si zelenou kávu jako podpůrný prostředek k hubnutí a nechtějte od ní zázraky. Zelená káva sice dokáže urychlit spalování tuků, to ovšem neznamená, že dokáže ihned vymazat prohřešek v podobě snědené pečeně s pěti knedlíky. Přistupujte ke svému tělu s maximální ohleduplností a zelená káva se vám jistě odvděčí.

Pokud máte zkušenosti se zelenou kávou na hubnutí podělte se v diskuzi se svými zkušenostmi. Jsme rádi, že článek budete sdílet se svými známými na sociálních sítích.

Post Navigation